Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
w magazynie

Opakowanie termiczne Prince Lionheart Bottle Warmer 4225

Prince Lionheart
 • 55,00
 • od 12,00 zł

  szczegóły

  od 0,00 zł

  szczegóły

 • w magazynie
 • Do darmowej dostawy brakuje:

  Darmowa dostawa

Kochamy prostotę. Nie lubimy wtyczek, zasilaczy i innych tego typu rzeczy, które sprawiają, że życie z maluszkiem staje się bardziej skomplikowane. Nasz Podgrzewacz butelek jest bardzo prosty w obsłudze, aby zawsze być przygotowanym na nagłe napady głodu w podróży. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby uruchomić proces w sakiewce grzewczej, potem należy gotować ją w wodzie, w celu ponownego użycia. To takie proste. Smacznego!

 • Natychmiastowe źródło ciepła: kliknij dysk, aby aktywować „kryształki” i mieć ciepła butelkę przez 2 godzin
 • Nie potrzebujesz żadnych źródeł energii
 • Gotuj w wodzie przez 10-15 min, aby ponownie aktywować do użycia
 • W zestawie opakowanie izolacyjne oraz ogrzewacz
 • Nietoksyczny

Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci powszechnie znany na świecie z nagradzanych i innowacyjnych rozwiązań. Firma Prince Lionheart.rozpoczęła swoją działalność w 1973 roku, kiedy założyciele Tom i Linda McConnell rozpoczęli produkcję koni na biegunach w rodzinnym garażu.
Od ponad trzydziestu lat firma nieustannie się rozwija aby pomóc dzieciom dorastać szczęśliwie i bezpiecznie.

12 miesięcy gwarancji

  Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39 , informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.


  Sprzedaż ratalna prowadzona jest za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

  Oblicz ratę

  Polecane do zestawu

  Produkty podobne

  Ostatnio oglądane

  Newsletter

  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
  w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!