Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Witryna Forte Brugia BUGV621LB C638

Forte
 • 1099,00
 • od 12,00 zł

  szczegóły

  od 0,00 zł

  szczegóły

 • 5-10 dni roboczych
 • BUGV621LB BUGV711B
 • Do darmowej dostawy brakuje:

  Darmowa dostawa

Witryna lewa Forte Brugia BUGV621LB C638

BRUGIA to nowoczesna i funkcjonalna linia nadająca się do każdego pomieszczenia. Charakteryzuje się oryginalnymi elementami dekoracyjnymi oraz modnym białym kolorem. Meble dedykowane są do pokojów dla młodzieży, sypialni oraz salonów.

Oświetlenie IZ12-916 dostępne za dodatkową opłatą

C638 Biały/Beton ciemnoszary/Biały połysk

Szeroki wybór mebli pozwala na ich dowolną aranżację. Małe rozmiary elementów nadają się także do zagospodarowania bardzo małej przestrzeni, która dla wielu jest nie lada wyzwaniem.

Wymiary:
szerokość: 101,4 cm
wysokość: 162,3 cm
głębokość: 41,9 cm

Informacje dodatkowe:

 • produkt do samodzielnego montażu
 • w komplecie wszystkie elementy potrzebne do montażu (części, klucze)

Firma FORTE działalność produkcyjną rozpoczęła w 1992 roku w Ostrowi Mazowieckiej. Dzisiaj FABRYKI MEBLIFORTE” S.A. są czołowym polskim producentem i eksporterem mebli, posiadającym cztery zakłady produkcyjne w Polsce oraz dziesięć spółek o profilu handlowym. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanego przez FORTE produktu jest uzyskany w 1998 roku Certyfikat Jakości ISO 9001.

2 lata gwarancji

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem marki Forte

  Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39 , informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.


  Sprzedaż ratalna prowadzona jest za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

  Oblicz ratę

  Polecane do zestawu

  Produkty podobne

  Ostatnio oglądane

  Newsletter

  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
  w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!