Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Polecane
w magazynie

Witryna Forte Forquick Niko NIKR71 U42

Forte
 • 184,00
 • od 12,00 zł

  szczegóły

  od 0,00 zł

  szczegóły

 • w magazynie
 • NIKR71 U42 NIKR70 U42
 • Do darmowej dostawy brakuje:

  Darmowa dostawa

Linia ForQuick to nowoczesne wzornictwo nadające się do współczesnych pomieszczeń, dedykowane do pokojów dziennych i młodzieżowych.

Wysoka i solidna witryna z szafką i półkami. Dzięki unikalnym wymiarom oraz odpowiedniemu stylowi witryna stanowi bardzo funkcjonalny mebel; pasuje do różnych aranżacji salonu, gabinetu oraz pokoju młodzieżowego. Stylizacja witryny oparta została na nowoczesnym wzornictwie.

Wymiary:
szerokość: 50 cm
wysokość: 181 cm
głębokość: 29 cm

Informacje dodatkowe:

 • produkt do samodzielnego montażu
 • w komplecie wszystkie elementy potrzebne do montażu (części, klucze)

Firma FORTE działalność produkcyjną rozpoczęła w 1992 roku w Ostrowi Mazowieckiej. Dzisiaj FABRYKI MEBLIFORTE” S.A. są czołowym polskim producentem i eksporterem mebli, posiadającym cztery zakłady produkcyjne w Polsce oraz dziesięć spółek o profilu handlowym. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanego przez FORTE produktu jest uzyskany w 1998 roku Certyfikat Jakości ISO 9001.

2 lata gwarancji

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem marki Forte

  Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39 , informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.


  Sprzedaż ratalna prowadzona jest za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

  Oblicz ratę

  Polecane do zestawu

  Produkty podobne

  Ostatnio oglądane

  Newsletter

  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
  w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!