Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Witryna Forte Gasparo GRLV621

Forte
 • 1199,00
 • od 12,00 zł

  szczegóły

  od 0,00 zł

  szczegóły

 • 5-10 dni roboczych
 • GRLV621 GRLV711
 • Do darmowej dostawy brakuje:

  Darmowa dostawa

Kolekcja GASPARO może być urzeczywistnieniem marzeń o prostym, nienarzucającym się klasycznym wnętrzu. Jednocześnie czujemy tu sielskość, nie możemy jej odmówić rustykalności i musimy docenić za przywiązanie do tradycji. Wystarczy rzut oka, aby się przekonać, że nawiązuje do najlepszych cech tych pięknych, niebanalnych konwencji. Meble z kolekcji GASPARO kreują domową atmosferę – jest w niej ciepło i swojskość, bezskutecznie poszukiwana w zimnych, monochromatycznych stylizacjach.

Witryna to mebel do eksponowania tego, co cenne lub tego, co lubimy. Pojemna, przeszklona witryna z kolekcji GASPARO ustawiona w pokoju dziennym, jadalni czy gabinecie przyciągnie uwagę nie tylko swym kształtem i stylistyką, ale także zawartością.

Ciemne wnętrze przeszklonej części witryny wyraźnie odznacza się na tle śnieżnej bieli frontów i stanowi ciekawe tło dla eksponowanych przedmiotów. Uwagę przyciągnie także dodatkowe, punktowe oświetlenie LED dostępne za dodatkową opłatą.

Kontrastująca kolorystyka Dębu Śnieżnego z Sosną Szarą o wyczuwalnej strukturze, nawiązuje do nurtu skandynawskiego.

Elegancki charakter witryny podkreślają pogrubione boki, ramkowe fronty, ozdobne wieńce, oryginalne szprosy na przeszkleniach oraz dekoracyjne uchwyty.

Półki, ukryte za zabudowaną częścią frontów umożliwiają przechowywanie tych rzeczy, które będziemy chcieli schować przed wzrokiem gości.

L42 Korpus: Sosna Szara / Dąb Śnieżny Front: Dąb Śnieżny

Wymiary:
szerokość: 115 cm
wysokość: 165 cm
głębokość: 44 cm

Informacje dodatkowe:

 • oświetlenie IZLED282P02 dostępne za dodatkową opłatą (klasa energetyczna A)
 • produkt do samodzielnego montażu
 • w komplecie wszystkie elementy potrzebne do montażu (części, klucze)

Firma FORTE działalność produkcyjną rozpoczęła w 1992 roku w Ostrowi Mazowieckiej. Dzisiaj FABRYKI MEBLIFORTE” S.A. są czołowym polskim producentem i eksporterem mebli, posiadającym cztery zakłady produkcyjne w Polsce oraz dziesięć spółek o profilu handlowym. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanego przez FORTE produktu jest uzyskany w 1998 roku Certyfikat Jakości ISO 9001.

2 lata gwarancji

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem marki Forte

  Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39 , informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.


  Sprzedaż ratalna prowadzona jest za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

  Oblicz ratę

  Polecane do zestawu

  Produkty podobne

  Ostatnio oglądane

  Newsletter

  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
  w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!