Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Aktualności

 • Aeracja i wertykulacja trawnika Data publikacji: 17.03.2023

  Początek kwietnia jest idealnym momentem na rozpoczęcie niezbędnych prac ogrodniczych. Zmiana czasu z zimowego na letni sprawia, że dni stają się dłuższe. Słońce wcześniej wstaje oraz później zachodzi, dzięki temu mamy więcej czasu na zajęcie się swoim trawnikiem. Aeracja i wertykulacja to jedne z podstawowych czynności, które powinniśmy wykonać w tym okresie.

  Każdy trawnik po zimie powinien być poddany aeracji, inaczej mówiąc napowietrzaniu. Nadmierne zagęszczenie gleby spowodowane zaleganiem oraz topnieniem śniegu sprawia, że przenikanie wody do głębszych warstw jest ograniczone. Aby uniknąć takich sytuacji warto zaopatrzyć się w aerator spalinowy NAC LRP40-196L-TX. Dużym plusem urządzenia jest możliwość wymiany wałków, ponieważ w zestawie znajdują się dwa (do aeracji i wertykulacji). Ostrza wertykulatora przecinają pionowo powierzchnię gleby w celu wyniszczenia płytko ukorzenionych chwastów. Taki zabieg dynamizuje regenerację trawnika po zimie.

  W przypadku, gdy mamy trawnik o powierzchni do 1000 m2 oraz dostęp do źródła zasilania, bardzo dobrym wyborem okaże się aerator elektryczny NAC SCE180-W, który również ma w zestawie dwa wałki. Zastosowanie odpowiedniego wałka pozwala na dostosowanie urządzenia do swoich potrzeb. Dodatkowym atutem aeratora elektrycznego poza brakiem spalin, jest cicha praca. Systematyczne dbanie o trawnik sprawi, że będziemy mogli cieszyć się ogrodem bez chwastów.

 • RATY 0% Data publikacji: 29.04.2022

  Od 29 kwietnia 2022 uruchomiliśmy RATY 0% (do 10 rat 0%) na cały asortyment w sklepie topmarket.pl

  Sprzedaż ratalna prowadzona jest za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

  Kalkulator rat on-line:

  Oblicz ratę

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!