Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

O nas

<< Informacja o zmianie nazwy firmy >>

Sklep internetowy topmarket.pl (sklep firmowy NAC, NAX, MEVEN) prowadzony jest przez NAX Power Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 1.000.000 PLN i zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000295952.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, potwierdzone tysiącami pozytywnych komentarzy naszych Klientów. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i dystrybutorami, posiadamy magazyn produktów, co pozwala nam na budowanie atrakcyjnej oferty oraz sprawne i terminowe realizowanie transakcji. Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

Biuro NAX Power Sp. z o.o. mieści się w Raszynie, przy Al. Krakowskiej 39 (szczegółowe dane w zakładce Kontakt).

UWAGA! Pod podanym wyżej adresem mieści się wyłącznie biuro NAX Power Sp. z o.o. i nie ma tam możliwości dokonywania zakupów lub odbiorów produktów.

Więcej informacji o firmie NAX Power >>

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!